طراحی سایت
مدیریت شورای انضباطی
نمایش خبر
استقبال از دانشجویان جدیدالورود شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه با شعار: مشاور و یاور هم باشیم
استقبال از دانشجویان جدیدالورود شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه با شعار: مشاور و یاور هم باشیم (1396/07/04)
حضور فعال شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه در مراسم یکپارچه آغاز سال تحصیلی 97-96 دانشگاه علوم پزشکی تهران برای اولین بار با عنوان «مشاور و یاور هم باشیم» همراه بود.

روابط عمومی معاونت دانشجویی: شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه با برپاکردن غرفه ای با عنوان «مشاور و یاور هم باشیم» به استقبال دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی 97-96 رفت.
در این مراسم که از ساعت 8 صبح تا 12:30 اول مهرماه سال جاری در محل سازمان مرکزی دانشگاه برگزار گردید، غرفه ی شورای انضباطی دانشجویان با استقبال چشمگیری مواجه شد و دانشجویان جدیدالورود به همراه خانواده ها با حضور فعال و با شور و شوق خاصی از این غرفه بازدید به عمل آوردند.
بر اساس این گزارش، همکاران شورای انضباطی دانشگاه ضمن مشاوره با دانشجویان در خصوص مسائل انضباطی و تعامل سازنده با آنها اقدام به برگزاری مسابقات مختلفی از جمله اعلام نظر و پیشنهاد در ارتباط با چگونگی ایجاد ارتباط سازنده و صمیمانه تر بین دانشجویان و شورای انضباطی دانشگاه کردند که با استقبال چشمگیر دانشجویان مواجه شد.
این گزارش حاکیست، از جمله فعالیت های اصلی در غرفه شورای انضباطی توزیع بروشوری با موضوع آشنایی دانشجویان با آیین نامه و شیوه نامه انضباطی دانشجویان بود.

توضیح اینکه، غرفه شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه مورد عنایت و توجه مسئولان دانشگاه قرار گرفت به نحوی که دکتر جعفریان رئیس دانشگاه به همراه اعضای هیئت رئیسه در بازدید از این غرفه در جریان فعالیت های نوآورانه شورای انضباطی و ایجاد ارتباط صمیمانه و تنگاتنگ با دانشجویان قرار گرفتند و فعالیت بارز این غرفه حضور دانشجویان نمونه کشوری بود.
در انتهای مراسم به نفرات برگزیده شرکت کننده در مسابقه که بهترین و جامع ترین پیشنهاد در خصوص چگونگی ایجاد رابطه صمیمانه تر و تنگاتنگ بین دانشجویان و دفتر شورای انضباطی را ارائه کرده بودند به قید قرعه جوائز نفیسی اهداء شد.The comment feature is locked by administrator.
Sort by: