طراحی سایت
مدیریت شورای انضباطی
نمایش خبر
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با آیین نامه و شیوه نامه انضباطی دانشجویان ورودی جدید دانشکده فناوری های نوین پزشکی
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با آیین نامه و شیوه نامه انضباطی دانشجویان ورودی جدید دانشکده فناوری های نوین پزشکی (1397/10/11)
شورای انضباطی دانشجویان، کارگاه آموزشی آشنایی دانشجویان ورودی سال تحصیلی 98-97 دانشکده فناوری های نوین پزشکی را در راستای اجرایی کردن برنامه عملیاتی چهارساله دانشگاه، در این دانشکده برگزار کرد .

روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی: در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به منظور شناخت بهتر و دقیق تر دانشجویان بخصوص دانشجویان ورودی جدید با قوانین و مقررات در شوراهای انضباطی دانشجویان، کارگاه آموزشی با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، روز سه شنبه 5 دی 97 از ساعت 10 تا 12 با حضور مجموعاً 19 دانشجو در این دانشکده برگزار شد.
کارگاه آشنایی دانشجویان جدید با شورای انضباطی به منظور ایجاد صمیمیت و ارتباط بیشتر دانشجویان و تعامل آنان با دفتر شورا، برای رفع موانع و مشکلات انضباطی دانشجویان، همه ساله در سطح دانشکده ها برگزار می شود.
در این کارگاه ها، اصغرنژاد کارشناس شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه به بیان قوانین و مقررات در شوراهای انضباطی پرداخت و به سوالات و ابهامات دانشجویان پاسخ داد.
توضیح اینکه، این کارگاه ها با هدف افزایش سطح آگاهی و بینش دانشجویان و کاهش سطح تخلفات در زمان تحصیل برگزار می شود.The comment feature is locked by administrator.
Sort by: